Özakan; "Vakıf Olarak Birlikteliği Artıracak Bu Tarz Etkinlikleri Tekrardan Gerçekleştireceğiz"

Bozkırlılar Vakfı olarak, memleketimiz Bozkır'da düzenlediğimiz iftar programıyla Bozkır Protokolünü bir araya geldi. Bozkır Temsilciliği başkanımız sayın Mehmet Özakan; geçirdiğimiz pandemi süreci sonrasında toplu organizasyonlara ara verildiğini belirtirken, vakıf olarak birlikteliği artıracak bu tarz etkinlikleri tekrardan gerçekleştireceklerini dile getirdi. 

 

"Vakfımız Kurulduğu Zamandan Beri İlçemiz Bozkır'da, Konya'da ve İstanbul Merkezimizde Olmak Üzere Bozkır’a ve Bozkırlı’ya, Bozkırlıların Destekleriyle Birlikte Hizmet Etmeye Devam Etmektedir." 

Özakan yaptığı konuşmasına  “Bugün Bozkır’da ilçemizin tüm protokolünü kapsayan bir iftar etkinliği gerçekleştirerek birlik ve beraberliğimizi artırmayı amaç edindik. diyerek başladı. 

“ Bozkırlılar Vakfı sadece bu tarz etkinliklerde bulunmuyor. İlçemizde hizmete aldığımız aş evimizle ihtiyaç sahibi insanlara günlük olarak sıcak yemek çıkarıyoruz. En son olarak ülkemizde yaşanan deprem sonrasında ilçemize misafir olarak gelen depremzedelere yönelik yapılan yardım faaliyetlerde de Vakıf olarak etkin bir şekilde bulunduk. Vakfımız kurulduğu zamandan beri ilçemiz Bozkır'da, Konya'da ve İstanbul merkezimizde olmak üzere Bozkır’a ve Bozkırlı’ya, Bozkırlıların destekleriyle birlikte hizmet etmeye devam etmektedir." diyerek vakfımızın faaliyetlerinden bahsetti.

 

Bozkır’daki Tüm Kurum Amirleri ve Sivil Toplum Kuruluşlarının Temsilcileri Katıldı.

Bozkırlılar Vakfının düzenlemiş olduğu iftar programında Bozkır Kaymakamı Tolga Turan, Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı ve Bozkırlılar Vakfı Konya Şubesi üyesi Mustafa Şen protokol konuşmaları gerçekleştirdi. Özel Zerafet Bakım Merkezi salonunda gerçekleştirilen iftar programında iftar açıldıktan sonra Bozkır İlçe Müftüsü Emin Yüksek dua okudu.

Bozkırlılar Vakfının düzenlediği iftar programına Bozkır’daki tüm kurum amirleri ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

(Kaynak: siristat.com)